اجتماعیاخبار بانوانایران در نخستین برنامه هفته گردشگری قشم عنوان شد؛

دانش آموزان قشمی کلید توسعه گردشگری جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم، دانش آموزان جزیره را کلید توسعه آینده گردشگری قشم دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، طاهره شهرکی در مراسم نواختن زنگ گردشگری که به مناسبت بزرگداشت این هفته در دبیرستان نمونه دولتی حضرت خدیجه(س) قشم برگزار شد، ضمن تبریک هفته گردشگری در جمع دانش آموزان  گفت: استفاده بهینه از امکانات گردشگری قشم، نیازمند ارتقای دانش، سازندگان آینده جزیره در زمینه گردشگری و شناخت مزیت های گردشگری این منطقه است.

وی در سخنان خود با تشریح ظرفیت ها و مزیت های گردشگری قشم، بر لزوم باز شدن سرفصل آموزشی جدیدی با عنوان گردشگری دانش بنیان و گردشگری پایه به دانش آموزان سطح جزیره تاکید کرد و افزود: محیط گردشگرپذیر این منطقه در کنار آموختن علم و دانش این صنعت، ضامن اشتغالزایی آینده جوانان بومی جزیره است.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم با تاکید بر توانایی صنعت گردشگری و صنایع دستی قشم در توسعه اقتصادی جامعه محلی عنوان کرد: با هدف گذاری صحیح و آموزش  در این چهارچوب، دانش آموزان و دانشجویان قشمی می توانند مشاغلی درآمدزا در حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی برای خود ایجاد کنند.

جزیره قشم از پنجم تا ۱۲ مهرماه میزبان برگزاری  ۳۲عنوان برنامه با محوریت  شعار “گردشگری و اشتغال، آینده ای بهتر برای همه” به منظور گرامیداشت هفته گردشگری می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا