آخرین خبرهااجتماعیایران

آغاز به کار کانون زبان ایران شعبه قشم

نخستین موسسه دولتی آموزش زبان های خارجی، وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در زمینه آموزش زبان های خارجی در قشم آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، کانون زبان ایران، به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قشم، نخستین موسسه دولتی آموزش زبان های خارجی است که از روز یک شنبه دوم تیر ماه در جزیره آغاز به کار کرده است.
مدرسین این موسسه، با شرکت در آزمون های سه مرحله در مرکز انتخاب شده و هماهنگ با سایر موسسات کانون در سراسر کشور، با روشی نوین به تدریس زبان های خارجی خواهند پرداخت.
تمامی آزمون های این موسسه به صورت کاملا استاندارد و از مرکز کشور طراحی و اجرا می شود. این هماهنگی به منظور تسهیل در ارایه خدمات به زبان آموزان صورت گرفته و امکان ادامه آموزش ها و آزمون ها را در سایر نقاط کشور برای زبان آموزان فراهم می آورد.
کانون زبان ایران شعبه قشم، با استقرار در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جزیره واقع در پشت بازار پردیس خیابان سرخس آماده ثبت نام از کودکان و نوجوانان علاقمند به فراگرفتن زبان های خارجی است.
مدرک زبان این موسسه دارای اعتبار بین المللی بوده و زبان آموزان می توانند در طول یک ترم آموزش، تفاوت چشمگیر و جذاب کانون را با موسسه های خصوصی دیگر شاهد باشند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی www.ili.ir مراجعه کرده و یا با  مدیریت کانون زبان خانم کرباسی به شماره همراه  ۰۹۱۴۴۷۴۵۰۳۰  و یا با شماره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قشم به شماره ۰۷۶۳۵۲۴۲۶۰۹ تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگ ترین مؤسسه آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه از سال ۱۳۰۴ در تهران شروع به فعالیت کرده‌است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا