اقتصادی

برگزاری دومین دوره انتخابات اتاق اصناف منطقه آزاد قشم 6 تیر ماه

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دومین دوره انتخابات اتاق اصناف منطقه آزاد قشم ششم تیر ماه برای کارگروه هایی که موفق به حدنصاب آراء در دور نخست نشدند، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مسعود مورموگویی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: روسای کارگروه‌های صنفی جامانده از انتخابات دور نخست و صنوفی که در دور اول موفق به کسب رای حد نصاب نشدند تا تاریخ 24 خرداد ماه جاری فرصت دارند مدارک خود را تحویل و فرم مربوطه را تکمیل نمایند.

به گفته مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، در دوره دوم انتخابات اتاق اصناف منطقه آزاد قشم، تمام صنوفی که مجوز کسب و پیشه معتبر از شهرداری‌های سطح شهرستان قشم دارند هم می‌توانند با ارائه مدارک در این فرآیند مهم شرکت کنند.

شایان ذکر است؛ قشم پیشران ایجاد اتاق اصناف در میان مناطق آزاد کشور است و در مرحله نخست انتخابات اتحادیه‌های صنفی این منطقه آزاد روز 9 خرداد ماه با حضور 12 صنف انجام شد که آرای 7 کارگروه به حد نصاب رسید و قرار است 5 گروهی که موفق به کسب رای مورد نیاز نشدند به همراه صنوفی که در مرحله نخست این انتخابات از معرفی کارگروه‌های خود باز مانده بودند در دومین مرحله از تشکیل اتاق اصناف قشم که ششم تیر ماه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا