آموزشی

آغاز ثبت‌نام حوزه علمیه خواهران در قشم

مدیر مدرسه علمیه ریحانة الرسول (س) خواهران قشم از ثبت‌نام این مدرسه برای پذیرش طلبه در ۲ مقطع عمومی و تخصصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ خبر داد.

خدیجه غلامی روز شنبه (۲۲ اردیبهشت ماه)؛ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آزمون پذیرش روز جمعه ۳۱ تیرماه سال جاری به صورت حضوری برگزار خواهد شد، افزود: ظرفیت پذیرش در این ۲ مقطع ۸۰ نفر است و بعد از آزمون، قبول شدگان در مصاحبه شرکت خواهند کرد.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه با مراجعه به وبگاه اینترنتی http://www.paziresh.whc.ir و یا مراجعه به آموزش مدرسه علمیه ریحانة‌الرسول (س) خواهران واقع در قشم چهار راه سعدی، کوچه سلمان هشت برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیر مدرسه علمیه ریحانة‌الرسول (س) خواهران قشم توضیح داد: ثبت‌نام در مقطع سطح ۲ با مدرک سیکل، دیپلم و بالاتر انجام می‌شود.

غلامی اضافه کرد: امسال، نخستین دوره پذیرش مقطع سیکل است که علاقمندان فراگیری علوم اهل بیت(ع) می‌توانند در فضای علمی و معنوی مدرسه علمیه خواهران تحصیل کنند.

وی گفت: دانش‌آموختگان سطح ۲ نیز می‌توانند با شرکت در آزمون علمی و مصاحبه در رشته تخصصی با گرایش تربیت و اخلاق اسلامی با بهره‌گیری از آموزه‌های تربیت و اخلاق اسلامی کسب فیض کنند.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه الرسول (س) خواهران قشم بیان کرد: یکی از امتیازات پذیرش امسال، جذب طلبه به صورت روزانه و خوابگاهی است، که پذیرش خوابگاهی، فرصت مناسبی را برای علاقه‌مندان فراهم می کند که بعد مسافت مانع نشود که از تحصیلات حوزوی باز بمانند.

جزیره قشم دارای یک مدرسه علمیه‌ فعال خواهران وابسته به مرکز مدیریت حوزه های خواهران سراسر کشور است که ۵۰ طلبه در سال تحصیلی جاری در آن مشغول به تحصیل و ۱۰۵ نفر نیز دانش آموخته هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا