فرهنگی هنری

هنرنمایی نقاشان قشمی در جشنواره‌ ملی خلیج فارس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 35 هنرمند نقاش این جزیره با هدف به تصویر کشیدن موضوعاتی مرتبط با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در مجتمع تجاری معراج، در یک رقابت هنری دست به قلم شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد غفاری با بیان این مطلب، اظهار داشت: این جشنواره با حضور هنرمندان جوان، نوجوان و بزرگسال جزیره قشم همزمان با (دهم اردیبهشت) روز ملی خلیج فارس و به مدت دو روز از ساعت 16 تا 21 در محل مجتمع تجاری معراج در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: هنرمندان نقاش موضوعات مرتبط با روز ملی خلیج فارس را در کادرهایی به طول 70 و عرض 50 سانتیمتر با استفاده از رنگ روغن، طراحی با مداد، آکرولیک و رزین به تصویر می‌کشند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم، این جشنواره هنری – فرهنگی در پایان دومین روز برپایی توسط سه تن از داوران شامل سودابه شیرانیان، ملیحه پایداری و منوچهر صادق پور مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
وی با اعلام اینکه این جشنواره به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و با مشارکت مجنمع تجاری معراج توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در حال برگزاری است، افزود: به تمام هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره به رسم یادبود و گرامیداشت روز و هفته ملی خلیج فارس گواهی حضور در این جشنواره و کارت هدیه نقدی داده می‌شود و 3 نفر برتر این رقابت‌ها هم به طور ویژه تجلیل خواهند شد.

بمناسبت روز و هفته ملی خلیج فارس (7 تا 13 اردیبهشت ماه) ویژه برنامه‌هایی در نقاط مختلف جزیره قشم در حال برگزاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا