گردشگری

۲۹ تُن مرغ گرم و منجمد و ۶ تُن میوه در قشم توزیع شد

نایب رئیس کمیته تنظیم بازار و خدمات گمرکی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: ۲۹ تُن مرغ شامل ۲۵ تُن مرغ گرم به همراه ۴ تُن مرغ منجمد برزیلی و همچنین ۶ تُن میوه با هدف تنظیم بازار در شهر قشم توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مسعود مورموگویی با بیان این مطلب، اعلام کرد: از مجموع ۲۵ تُن مرغ گرم،۱۳ تُن مربوط به کشتار بستک بود که به قیمت هر کیلوگرم ۸۸۵ هزار ریال و ۱۲ تُن هم مرغ کشتار شیراز بود که با قیمت هر کیلو گرم ۹۴۰ هزار ریال توزیع گردید.
وی با اعلام اینکه ۴ تُن مرغ‌ منجمد با همکاری فرمانداری و جهاد کشاورزی شهرستان قشم و کمیته تنظیم بازار و امور گمرکی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم وارد این شهرستان شده است، افزود: مرغ‌های منجمد در یک واحد فروش گوشت و مرغ در مرکز شهر قشم به قیمت هر کیلوگرم ۶۵۷ هزار ریال عرضه شد.

به گفته نایب رییس کمیته تنظیم بازار و خدمات گمرکی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، توضیع گوشت و مرغ و همچنین میوه تنظیم بازار تا پایان عید سعید فطر در جزیره قشم ادامه خواهد داشت.

مورموگویی اعلام کرد: ۲ تُن سیب زرد و قرمز و ۴ تُن پرتقال تنظیم بازار هم امروز توسط یک واحد صنفی در سطح شهر قشم توزیع گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا