آموزشی

برگزاری کلاس کنکور برای 558 دانش آموز پایه دوازدهم جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم؛ از آغاز برگزاری دوره های آموزشی دروس تخصصی و عمومی به منظور آماده سازی دانش آموزان پایه دوازدهم، برای شرکت در کنکور سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، ادریس راموز با بیان این مطلب، افزود: این کلاس های کنکور برای 558 دانش آموز بخش های مرکزی و شهاب جزیره قشم در راستای انجام مسئولیت اجتماعی سازمان و حمایت و ارج نهادن به تقویت بنیه علمی دانش آموزان جزیره قشم در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: 298 نفر از دانش آموزان بخش مرکزی و 260 دانش‌آموز بخش شهاب جزیره قشم در این طرح از دانش 4 استاد برجسته کشوری به مدت 12 هفته هر هفته، بهره خواهند برد.


معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: خوشبختانه شاهد روند رو به رشد قبولی دانش آموزان قشمی در کنکور طی سالیان گذشته هستیم که برگزاری این دوره ها تاثیر بسزایی در افزایش آمار قبولی فرزندان جزیره داشته است.
راموز با اشاره به برنامه سازمان منطقه آزاد قشم و معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری در راستای تمرکز بر آموزش دانش آموزان جزیره، افزود: جهت ارتقا علمی دانش آموزان برنامه های متنوعی از جمله برگزاری نمایشگاه ها و رقابت های دانش آموزی در سطح جزیره نیز پیش بینی شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های خوبی نیز با هدف ادامه برگزاری دوره های مشابه در سال های آینده صورت گرفته که امیدوار هستیم موجب ایجاد انگیزه برای دانش آموزان جزیره جهت کسب رتبه های بهتر حضور در دانشگاه های برتر کشور شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا