اجتماعی

بیش از ۸ میلیارد تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین قشم واریز شد

رئیس کمیته امداد شهرستان قشم گفت: طی ۱۰ ماهه سال جاری توسط حامیان مبلغ ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در جزیره قشم واریز گردید.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، رضا تارک، رئیس کمیته امداد شهرستان قشم گفت: یک هزار و ۵۸۶ حامی مبلغ هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین این جزیره طی ۱۰ ماهه سالجاری واریز کردند که هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و ۴۰۰ میلیون تومان به صورت کالا بوده است.

تارک افزود: این واریزی ها برای تامین هزینه های ضروری یک هزار و ۱۶۹ نفر از ایتام و فرزندان محسنین در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمانی، کالاهای ضروری و تعمیر و بازسازی مسکن بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون یک هزار و ۵۸۶ حامی حمایت از ۵۹۲ یتیم و ۵۷۷ فرزند محسنین را در جزیره قشم بر عهده‌ دارند.

رئیس کمیته امداد شهرستان قشم یاد آور شد: در طرح اکرام ایتام و محسنین، افراد نیکوکار با پذیرفتن و تقبل حمایت مالی یک یا چند یتیم در طول سال نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی آنان اقدام می‌ کنند.

تارک افزود: مردم نیکوکار در صورت تمایل می‌توانند با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کمیته امداد قشم و همچنین تماس با شماره ۰۷۶۳۵۲۲۲۷۳۰ واحد اکرام ایتام این نهاد، فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا