فرهنگی هنری

حضور دو تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در جزیره قشم

دو تماشاخانه های سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان امروز ۷ بهمن ماه وارد جزیره قشم شدند و به مدت ۴ روز در شهر قشم و روستاهای مناطق مختلف جزیره به اجرای برنامه های شاد و نشاط بخش خواهند پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، دو تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان شنبه ۷ بهمن ماه وارد جزیره قشم شدند.

این تماشاخانه ها قرار است طی ۱۲ روز در شهرستان ها و جزایر استان هرمزگان نمایش تئاتر عروسکی را برای عموم به نمایش بگذارند. این دو تماشاخانه های سیار کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان از ۸ تا ۱۹ بهمن ماه با بیش از ۶۰ اجرا در شهرستان ها و روستاهای مناطق مختلف استان میهمان هرمزگانی ها خواهند بود.

با ورود تماشاخانه ها به استان هرمزگان و استقرار در شهرستان قشم از ۸ تا ۱۱ بهمن ماه به ترتیب در شهرها و روستاهای درگهان، کووه ای، قشم(محله فینی ها)، پی پشت ، زینبی، قشم(سینما دریا)، گیاهدان، رمکان، قشم(زیرانگی)، کاروان، توریان، قشم، باسعیدو، دولاب،گوران، طبل، سلخ، سهیلی، کورزین و لافت اجرا خواهند کرد.

این تماشاخانه ها در قشم علاوه ‌بر اجرای برنامه‌های شاد و نشاط‌بخش با اجرای نمایش عروسکی برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها روی تریلی لحظات شادی را به ارمغان خواهند آورد.

گفتنی است، این تماشاخانه ها همچنین از ۱۲ تا ۱۹ بهمن ماه با حضور در حوزه مرکز و شرق استان در شهرستان ها و روستاها برای عموم مردم برنامه اجرا خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا