بهسازی

آغاز طرح ساماندهی کارگاه های ساختمانی با هدف بهبود سیمای شهری

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح ساماندهی کارگاه های ساختمانی و عمرانی سطح جزیره قشم با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به منظور بهبود سیمای شهری و ایجاد حس امنیت و ایمنی برای شهروندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد پورعلی با بیان این مطلب، اظهار داشت: با توجه به اشغال معابر و عدم زیبایی سازه های باقی مانده از کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی به خصوص در معابر، با هماهنگی صورت گرفته با دادستان محترم شهرستان قشم این طرح ساماندهی در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین در این طرح ایجاد نظم در محدوده کارگاهی از جمله رفع سد معبر ساختمانی، جمع آوری مصالح ساختمانی و نخاله ها از دیگر اقداماتی است که با هماهنگی دستگاه قضایی و همکاری پلیس ساختمان در اجرای ماده 110 و بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها، اجرایی می شود.
سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: برخی از سازه های کارگاه های ساختمانی و عمرانی سطح شهر قشم مربوط به سال های گذشته است و به مرور زمان تبدیل به مخروبه شده اند و با اجرایی شدن این طرح نسبت به تخریب و ساماندهی آنها اقدام خواهد شد.


پورعلی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح مربوط به تمامی سازه های بلااستفاده در سطح جزیره بوده و با هدف افزایش ایمنی و حس امنیت و همچنین زیباسازی فضاهای شهری اجرایی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا