عمرانی

اتصال شرق به غرب شهر قشم از طریق بازگشایی 2 مسیر بین بلوار آزادگان و خیابان سرخس

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در پی پاسخ به مطالبه شهروندان درخصوص بازگشایی مسیرهای واصل بین بلوار آزادگان و خیابان سرخس، شرق به غرب شهر قشم متصل می شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، سعید اکبریان با اعلام این خبر بیان داشت: در طرح تفصیلی شهر قشم بلوار آزادگان از دو مسیر به میدان آیت الله طالقانی و خیابان سرخس متصل می باشد که متاسفانه این موضوع تاکنون مغفول مانده است و هم اکنون این مسیرها درحال بازگشایی می باشد.
وی ادامه داد: نخستین مسیر از سمت بلوار آزادگان به خیابان سرخس ( میدان طالقانی) و دومین مسیر نیز از سمت بلوار آزادگان به خیابان سرخس ( اداره ارشاد اسلامی) می باشد.
به گفته اکبریان، از دستاوردهای اجرای این پروژه می توان به کاهش زمان و مسافت سفر بین بافت جدید شهری در سمت غرب شهر به مرکز شهر و کاهش ترافیک شهری در محل میدان شهدا؛ میدان حافظ و میدان امام قلی اشاره کرد.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: این پروژه شامل دو لاین رفت و دو لاین برگشت در هر محور بازگشایی، لاین پیاده راه در طرفین هر محور، اجرای رفیوژ میانی و اجرای روشنایی می باشد که با هزینه بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال برای بازگشایی دو مسیر در دست اجرا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا