اجتماعی

تاکید قرارگاه صیانت از عفاف و حجاب قشم بر تقویت «وفاق جمعی»

قرارگاه صیانت از عفاف و حجاب شهرستان قشم در نشست خود با حضور نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت «وفاق جمعی» به عنوان قدرت بازدارندگی موثر در مقابله با ناهنجاری‌ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، قرارگاه صیانت از عفاف و حجاب شهرستان قشم به ریاست دکتر محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان و اعضای قرارگاه تشکیل جلسه داد.
دکتر بیژن نوباوه‌وطن نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمان ویژه در این نشست حاضر و اظهار داشت: حاکمیت قانون باید همواره به عنوان یک اصل خلل ناپذیر مورد توجه و ملاک عمل باشد.
وی افزود: در مقوله عفاف و حجاب نیز باید مطابق قانون اقدام شود و در نظر داشت که «عفاف و حجاب» صرفا مختص بانوان نبوده و نیست.
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدام فرهنگی موثر باید دارای ضمانت اجرایی نیز باشد و قانون فضای حقیقی باید بر فضای مجازی نیز حاکم باشد.
نوباوه‌وطن تصریح کرد: در مقوله عفاف و حجاب، فرد هنجارشکن باید حس کند رفتارش برای جامعه ناخوشایند است و وفاق جمعی در این مسیر از قدرت بازدارندگی موثر برخوردار است.
گفتنی است، طی این نشست فرماندار، امام جمعه، مسئولان دستگاه قضا، فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
قرارگاه صیانت از عفاف و حجاب شهرستان قشم در خاتمه این نشست بر لزوم تقویت «وفاق جمعی» به عنوان قدرت بازدارندگی موثر در مقابله با ناهنجاری‌ها تاکید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا