گردشگری

ارتقای صنعت گردشگری جزیره جهانی قشم، راهگشای فعال ساختن دیپلماسی سیاسی و اقتصادی کشور است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ارتقای صنعت گردشگری جزیره جهانی قشم را راهگشای فعال ساختن دیپلماسی سیاسی و اقتصادی کشور برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، عادل پیغامی در دیدار با نمایندگانی از آژانس های خدمات مسافرتی کشور تونس، اظهار داشت: جزیره جهانی قشم به عنوان مهد تمدن خلیج فارس از جاذبه های فراوان طبیعی، فرهنگی و تاریخی برخوردار است و حضور گردشگران و سرمایه گذارانی از دیگر کشورها می تواند زمینه ساز توسعه روابط فرهنگی و اقتصادی میان قشم و آن کشور باشد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با معرفی ظرفیت های مختلف گردشگری، فرهنگی و اقتصادی موجود در جزیره قشم، تاکید کرد: منطقه آزاد قشم از حضور گردشگران و سرمایه گذاران خارجی بویژه کشور تونس با توجه به نزدیکی فرهنگی میان دو منطقه استقبال می کند.
براساس این گزارش هیاتی متشکل از نمایندگان آژانس های خدمات مسافرتی کشور تونس که تورهای مسافرتی مختلفی به نقاط مختلف جهان و ایران برگزار می کنند در روزهای گذشته با حضور در جزیره قشم با ظرفیت های گردشگری موجود در این منطقه آشنا شدند.
قرار است تا اعضای این هیات پس از آشنایی با ظرفیت های گردشگری طبیعی، فرهنگی و دریایی قشم، جهت برگزاری تورهای مسافرتی ترکیبی برای گردشگران تونسی در حوزه های طبیعی و تفریحی زمینه سازی و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا