آموزشی

برگزاری دوره تخصصی آنالیز علل ریشه ای (RMC)

در راستای اجرایی ساختن تفاهم نامه همکاری مرکز بین المللی رشد قشم و شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت ایکو، دوره تخصصی آنالیز علل ریشه ای (RMC) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، دوره های آموزشی تخصصی طبق طرح جامع نفت و انرژی جزیره در راستای ارتقای دانش، مهارت و توانمندی جامعه محلی، صنعتی و بومی جزیره برگزار می شود.
این دوره با حضور 65 نفر از علاقه مندان برگزار شد و به افرادی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون شوند گواهی نامه معتبر از سوی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت ایکو اعطا می شود.
لازم به ذکر است، طبق تفاهم نامه همکاری مرکز بین المللی رشد قشم و شرکت ایکو، دوره های تخصصی با آموزش مهارت‌ های لازم در هفت سر فصل شامل؛ نظام‌ مندسازی فعالیت‌ های نگهداری و تعمیرات، آشنایی با مدیریت نگهداشت، آنالیز علل ریشه‌ ای، نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان، آشنایی با مبانی راه پیش از راه‌ اندازی و راه‌ اندازی پروژه‌ های صنایع انرژی، آشنایی با مبانی انتقال فناوری و آشنایی با مبانی مدیریت دانش و فرآیندهای آن، توان تخصصی سرمایه‌ های انسانی جزیره را افزایش می‌ دهد.
برگزاری این دوره‌ ها ضمن ارتقای دانش مهارتی، به افزایش سهم اشتغال قشموندان در مشاغل تخصصی پروژه‌ های یادشده کمک می‌ کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا