سلامت

۸۹۶ نفر از روستائیان غرب جزیره قشم به صورت رایگان ویزیت شدند

مدیرعامل موسسه خیریه راه ایمان تحت اشراف آیت الله سیستانی در تهران گفت: ۸۹۶ نفر از ساکنان ۱۳ روستای محروم و کم تر برخوردار غرب جزیره قشم به صورت رایگان توسط پزشکان داوطلب و جهادی این موسسه ویزیت شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمدتقی اختیاری اظهار داشت: موسسه خیریه راه ایمان در نخستین روز از برپایی اردوی جهادی ۲ روزه ارایه خدمات تخصصی درمانی و توزیع داروی رایگان به ساکنان مناطق روستایی غرب جزیره قشم برای کمک به بهبود سلامت بیماران و محرومان این جزیره این طرح را اجرا کرد.

وی توضیح داد: در اجرا و برگزاری این کار جهادی و عام المنفعه درمانگران حاضر اعم از تخصصی و عمومی خدمات متنوع پزشکی در حوزه های پوست، اطفال، مامایی، زنان، چشم، قلب، ارتوپدی و عفونی به مردم جامعه محلی و جزیره نشینان ارایه کردند.

مدیرعامل موسسه خیریه راه ایمان تحت اشراف آیت الله سیستانی در تهران بیان کرد: هدف از اجرای این طرح و اعزام پزشکان داوطلب و جهادی این موسسه خیریه به نقاط محروم ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت محرومان و تاثیر گذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است.

اختیاری اضافه کرد: در اجرای این طرح بیماران مراجعه کننده از روستاهای باسعیدو، دوستکو، کانی، مرادی، گوری، درکو، دولاب، کُنار سیاه، تُم گس، عایشه آباد، سریگ، چاهو شرقی و چاهو غربی منطقه منتهی الیه غربی این جزیره از این خدمات بهره مند شدند.

موسسه خیریه راه ایمان وابسته به دفتر نمایندگی آیت الله سیستانی در تهران با هدف رفع محرومیت در سه حوزه عمرانی، فرهنگی و رفاهی به نیازمندان خدمت رسانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا