گردشگری

جشنواره گردشگری خوراک ظرفیتی ارزشمند در میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی

جشنواره گردشگری خوراک و هنرهای دست دوز با هدف معرفی ظرفیت های دیگر جزیره در حوزه میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی و به مناسبت هفته گردشگری، در شهرهای طبل و درگهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، گردشگری خوراک ، یکی از مهم ترین بخش های صنعت گردشگری است که می تواند به افزایش جذب گردشگر کمک کند.
معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با برپایی جشنواره گردشگری خوراک به میزبانی بندرگاه گردشگری و پارک ساحلی شهر طبل، در هفته گردشگری، فصلی جدید از گردشگری در جزیره را به مخاطبان و گردشگران قشم زیبا معرفی کرد.

خانه صنایع دستی درگهان توسعه می یابد

شهر درگهان نیز در حاشیه پارک خطی و خانه صنایع دستی خود، میزبان برگزاری جشنواره هنرهای دست دوز بانوان خوش ذوق و هنرمند بود.
توسعه خانه صنایع دستی در پارک خطی این شهر و ساخت المان برای شهدای گمنام ماحصل بازدید ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از جشنواره هنرهای دست دوز بود که حاکی از ظرفیت بالای بانوان هنرمند درگهانی در بخش صنایع دستی است.
در برنامه های هفته گردشگری شهرهای طبل و درگهان که با استقبال بالای مردم جزیره همراه بود، ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، ابراهیم رستم گورانی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کارشناسان این مدیریت نیز حضور داشتند.
گفتنی است، جزیره قشم با تنوع گسترده در حوزه گردشگری، از میراث تاریخی، فرهنگی و هنری گرفته تا طبیعت زیبا و آداب و رسوم و غذاهای خاص، پتانسیلی بی مانند در جنوبی ترین نقطه جغرافیای کشور برای توسعه گردشگری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا