اقتصادی

انجام بیش از ۸۰ میلیارد ریال پروژه در روستای ریگو قشم

دهیار روستای ریگو از انجام هشت میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان پروژه که تقریبا ۱۶ برابر بودجه دریافتی روستاست، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم به نقل از ایسنا، داوود اسلامی گفت: بر خود واجب می‌دانیم با مردم خود شفاف باشیم و شفافیت مالی پروژه‌های عمرانی و برپایی میز خدمت از دیگر اقدامات انجام شده از سوی دهیاری است.

وی ادامه داد: با وجود اینکه در شش ماه گذشته از محل اعتبارات ارزش افزوده تنها مبلغی بیش از پنج میلیارد ریال دریافتی داشته‌ایم اما خوشبختانه در این مدت ۱۶ برابر بودجه دریافتی در روستا پروژه اجرا شده است.

اسلامی افزود: پنج پروژه شاخص را در شش ماه گذشته در روستای ریگو دنبال کردیم که این پروژه‌ها شامل بهسازی و آسفالت معابر، آسفالت بلوار ورودی، حصارکشی و اجرای چمن زمین ورزشی چمن مصنوعی، توسعه سه کلاسه دبستان آزادی، دعوت از پزشکان متخصص و ویزیت رایگان اهالی بود.

دهیار روستای ریگو تصریح کرد: این پروژه‌ها از منابع مختلفی تأمین اعتبار شده است که به تفکیک محل تأمین اعتبار و میزان آن را نیز جهت شفافیت و دسترسی عموم انتشار داده ایم.

وی خاطرنشان کرد: برای شش ماهه دوم سال نیز برنامه‌های خود را با اولویت‌بندی جهت اطلاع عموم انتشار داده و از هیچ کوششی برای اجرایی شدن این برنامه‌ها دریغ نخواهیم کرد.

دهیار روستای ریگو با اشاره که اینکه ریگو دوران طلایی خود را در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی سپری می‌کند، افزود: اجرای موفق پروژه‌های ریگو ماحصل همراهی و همدلی مسئولین جهادی و خیرین گرانقدر است لذا جا داد از حمایت جهادی و همه جانبه همه مسئولین شهرستان و استان قدردانی کنم.

شایان ذکر است اعضای شوراء، دهیار و امام جمعه ریگو با برپایی میز خدمت پاسخگوی مشکلات اهالی بودند. روستای ریگو با جمعیت ۷۰۰ نفر و ۱۷۰ خانوار ۱۷ کیلومتر از مرکز شهرستان و هفت کیلومتر از مرکز بخش فاصله دارد./ لیلا حمزه خیرآبادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا