اجتماعی

فصلی نو در همراهی شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم رقم خواهد خورد

شهردار قشم و معاون جدید فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی صمیمانه بر رقم زدن فصلی نو در تفاهم و همکاری‌ها برای ارتقای کمی و کیفی خدمات به شهروندان تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، دکتر میرداد میردادی شهردار قشم با حضور در دفتر معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم انتصاب «سعید اکبریان» از مدیران موفق و مجرب حوزه عمران و شهرسازی به عنوان معاون جدید فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم را تبریک گفت.
میردادی در این نشست اظهار داشت: شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم هر دو خدمت به مردم و تحقق اهداف دولت مردمی را سرلوحه کار دارند.
وی افزود: همدلی و تعامل دوسویه بستر تحقق اهداف دولت و نظام در منطقه را فراهم آورده و روند پیشرفت و کسب رضایت مردم را تسریع می بخشد.
شهردار قشم تصریح کرد: رویکرد مردمی حاکم بر سازمان منطقه آزاد قشم، شورای شهر و شهرداری تا کنون آرامش و ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی را در قالب تفاهمنامه به ارمغان آورده است.
میردادی گفت: شهروندان و گردشگران جزیره، کلیت قشم را می بینند و تفکیکی بین شهرداری و سازمان منطقه آزاد قائل نیستند چرا که هر دو از ارکان نظام و دولت هستند.
وی ادامه داد: ظرفیت بزرگ شهرداری و منطقه آزاد به تنهایی برای خاتمه بخشی به کارهای برزمین مانده و رساندن قشم به جایگاهی در خور مردم و نامش کافی نیست لذا باید با تعامل و هم افزایی در این مسیر حرکت کرد.
شهردار قشم دامن زدن بر نخواستن‌ها و دوگانگی را از معضلاتی دانست که صرفا منفعت عده‌ای خاص را تامین می‌کند و خاطرنشان کرد: حل مسائل حق مالکانه و سند منازل ساکنین بافت قدیم قشم از معضل های جدی است که گره‌گشایی از آن در این دوره می‌تواند به خدمتی ماندگار تبدیل شود.
سعید اکبریان معاون جدید فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم نیز گفت: خروج امور از ریل عمل بر مبنای سلیقه فردی و بازگشت به مدار اقدام اصولی در دستورکار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا