دسته‌بندی نشده

آزادگان سرافزار قشم تجلیل شدند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بسیاری از جانبازان، آزادگان سرافراز و ایثارگران که آرمان های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و آموزه های امام خمینی (ره) را درک کرده اند، در زمره شهدای زنده اند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، عادل پیغامی در جلسه تقدیر از جمعی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس جزیره قشم، اظهار داشت: براساس آموزه های قرآن، هر فرد و جریانی که آینه خداوند متعال باشد و شاهد و گواه جریان حق و معیاری برای تشخیص حق از باطل باشد، شهید است.

وی ادامه داد: شهید زنده از اصطلاحات و عباراتی است که در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران احیا شده است و ریشه در آموزه های قرآن کریم دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: بیان عبارت شهید زنده برای بسیاری از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس نیز نشان دهنده جایگاه والای این عزیزان برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گفته پیغامی, عبارت آزاده نیز از مهمترین کلیدواژه هایی است که در دوران پس از انقلاب مورد استفاده قرار گرفته و نشان دهنده جایگاه کسانی است که براساس آموزه های انقلاب اسلامی از بند تعلقات مادی و دنیوی آزادگی پیدا کرده بودند و برای دفاع از میهن پیش قدم شدند.

وی در پایان بر لزوم برنامه ریزی و تلاش برای حل مشکلات خانواده شهدا، آزادگان سرافراز و ایثارگران دوران دفاع مقدس تاکید کرد.

براساس این گزارش، آیین تجلیل از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس با حضور ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، مجتبی سلیمی، سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزش این سازمان و نرگس بحرینی، رییس اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان قشم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا