آموزشی

آموزش و پرورش قشم نیازمند توسعه سرمایه های انسانی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه سرمایه‌های انسانی یکی از نیازهای آموزش و پرورش این جزیره به عنوان بزرگ‌ترین جزیره ایرانی خلیج فارس است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم ، عادل پیغامی دوشنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش قشم در سال جاری که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، با اشاره به لزوم ارتقا کیفیت تعلیم و تربیت اظهار داشت: منطقه آزاد قشم تاکنون به حوزه آموزش و پرورش کمک های زیادی کرده و همچنان همراه خواهد بود زیرا آموزش و پرورش آینده ساز جزیره است.

وی ضمن گلایه از تخصیص نامتعادل تجهیزات و تسهیلاتی که از سوی منطقه آزاد، خیرین و سایر دستگاه ها به آموزش و پرورش داده شده، افزود: در حال حاضر مدارس هوشمندی برخوردار از دستگاه های تلویزیونی در این جزیره وجود دارد در حالی که برخی دیگر از مدارس در حال تخریب هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: اگر بنا به هزینه کرد از سوی سازمان منطقه آزاد است، اولویت با توسعه سرمایه های انسانی به منظور افزایش کیفیت آموزشی معلمان جزیره است.

پیغامی خواستار برگزاری ماهانه و منظم شورای آموزش و پرورش شد و گفت: در این جلسه با دبیری نماینده ای از آموزش و پرورش و نظارت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، باید گزارش های دقیقی از رویکرد و عملکرد آموزش و پرورش جزیره ارایه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا