اجتماعی

باند سارقان منزل در قشم منهدم شد

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از انهدام باند سه نفره سرقت در این شهرستان مرزی و اعتراف آنها به ارتکاب ۱۹ فقره سرقت منزل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، سرهنگ مهراب کاظمی افزود: در پی اظهار نارضایتی تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه کولرهای منازلشان در شهر قشم به سرقت رفته است، شناسایی و دستگیری سارقین در دستور کار ماموران تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند یک نفر سارق و مال خر که در حرفه تعمیر و نصب کولر گازی فعالیت می کرد را شناسایی و در یک عملیات وی را دستگیر و از طریق این فرد ۲ نفر از همدستانش را در شهر قشم شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم توضیح داد: در تحقیقات انجام شده متهمان تاکنون به ۱۹ مورد سرقت کولرهای گازی و موتور این آنها از منازل شهروندان قشمی اقرار و اموال مسروقه نیز از محل اختفای این افراد کشف شده است.

سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه اموالی که از این سارقین کشف شده، پس از سیر مراحل قانونی به مالباختگان تحویل شد، اضافه کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا