اجتماعی

اقدام جهادی روستای «ریگو» الگویی برای قشم است

فرماندار شهرستان قشم گفت: اقدام جهادی روستای ریگو در حوزه بهداشت و درمان الگویی برای شهرستان و قابل گسترش به سایر عرصه‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، محمد محمدحسینی فرماندار شهرستان قشم امروز در آیین تقدیر از عوامل اجرایی برگزار کاروان سلامت در روستای ریگو اظهار داشت: اقدام صورت گرفته نمونه بارزی از آتش به اختیار جوانان دغدغه‌مند است. 

وی افزود: برگزاری اردوی پزشکان جهادی از مرکز کشور در گرمای طاقت‌فرسای قشم اقدامی درخور تقدیر و ستایش است که الگویی برای تمام شهرستان است که از قابلیت گسترش به دیگر عرصه‌های خدمات رسانی نیز برخوردار می باشد. 

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: اقدام 27 پزشک حاضر در این کاروان سلامت با سطح تخصصی بالا که می توانستند در مناطق خوش آب و هوا ارائه خدمات داشته باشند اما از رفاه خود گذشتند نمونه‌ای از ایثار و فداکاری است که امید و روحیه انقلابی‌گری را در جامعه گسترش می دهد. 

 طی آیینی پس از اقامه نمازجمعه نهم تیرماه نیز با حضور فرماندار، بخشدار شهاب، رییس شورای اسلامی شهرستان و جمعی از مسوولان، عوامل اجرایی برگزاری کاروان سلامت در روستای ریگو تقدیر شدند. 

این کاروان اواخر خردادماه 27 پزشک متخصص در روستای ریگو حاضر و به بیش از یک هزار نفر به صورت رایگان خدمات پزشکی ارائه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا