اجتماعی

روشنایی 7 محله قشم تامین شد

مدیر خدمات شهری شهرداری قشم از تامین روشنایی 7 محله واقع در بافت قدیم این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مهندس محمدامین صالحی زاده با علام این خبر افزود: این اقدام با خرید و نصب 100 شعله لامپ به ارزش نهصد میلیون ریال در سه ماهه نخست امسال به سرانجام رسیده است.
مدیر خدمات شهری شهرداری قشم تصریح کرد: در همین بازه زمانی 7 پارک محله‌ای به طور کامل رفع نقص شد و چهار پارک محله‌ای دیگر هم با اعتبار چهار میلیارد ریال بهسازی و تجهیز شد.
صالحی زاده افزود: تابلو نامگذاری 50 معبر محله ای به ارزش 600 میلیون ریال نصب و 6 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز در حوزه دیوارنگاری در سطح بافت قدیم هزینه شده است.
وی عنوان کرد: جمع آوری 2 هزار تن نخاله از سطح شهر و محلات به همراه 70 تن هرس درختان و جمع آوری شاخ و برگ های رها شده در سطح شهر از دیگر خدمات ارائه شده هستند.
مدیر خدمات شهری شهرداری قشم ادامه داد: در راستای رفع سد معبر خودروهای تعمیراتی رها شده در سطح شهر 13 دستگاه خودرو به پارکینگ منتقل شد.
صالحی زاده افزود: در حاشیه شهر قشم، مرکزی به مساحت سه هزار و 700 مترمربع با ظرفیت 500 قلاده سگ به منظور ساماندهی و نگهداری سگ های بی پناه ایجاد شده که در حال حاضر بیش از 250 قلاده در این مرکز پناه داده شده‌اند.
وی بیان کرد: خرید مبلمان شهری با اعتبار 850 میلیون ریال و سه ایستگاه تاکسی به ارزش 2 میلیارد و 100 میلیون ریال نیز انجام شده که تا پایان تیرماه در سطح شهر نصب خواهد شد.
مدیر خدمات شهری شهرداری قشم خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست امسال 47 عدد مخزن زباله به ارزش تقریبی 2 میلیارد و 900 میلیون ریال در سطح شهر جانمایی و نصب شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا