اقتصادی

۴۷ طرح در قشم با افزون بر ۲۵۱ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود

فرماندار قشم از افتتاح ۴۷ طرح ویژه هفته دولت در این شهرستان با اعتباری معادل ۲۵۱ میلیارد و سیصد و چهل و نه میلیون تومان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار “خبر قشم” محمد محمد حسینی در جمع خبرنگاران با گرامیداست یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: طرح‌های امسال شهرستان قشم با اولویت آموزش و پرورش و حوزه توزیع برق و برق متطقه‌ای از فردا پنجشنبه سوم شهریور با حضور استاندار هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر اینکه از مجموع ۴۷ طرح امسال قشم، ۹ طرح در حوزه آموزش و پرورش و ۵ طرح در بخش توزیع برق و برق منطقه‌ای می‌باشد، افزود: پروژه‌هایی هم در بخش‌ خدمات بهداشتی _ درمانی، ورزش و جوانان، صنایع دستی و گردشگری، منابع طبیعی و آبخیزداری، شیلات، راه و شهرسازی، عمران شهری، بنیاد مسکن، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، دهیاری‌ها و هواشناسی همزمان با ویژه برنامه‌های هفته دولت در قشم افتتاح می‌‌شوند.

فرماندار قشم یادآور شد: ۲۷ درصد از پروژه‌های آماده بهره‌برداری هفته دولت در قشم مربوط به بخش خصوصی با اعتبار ۹۲۵ میلیارد ریال است.

وی با اشاره به اعتبارات طرح‌های امسال قشم با رقم ۲۵۱ میلیارد و سیصد و چهل و نه میلیون‌ تومان در مقایسه با ۴۴ طرح هفته دولت سال گذشته با رقم ۱۴۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، اظهار داشت: اعتبارات طرح‌های امسال قشم ۸۰ درصد نسبت به سال پیش از آن افزایش داشته است.
محمد حسینی در ادامه از هشت میلیارد ریال اعتبار استانی به عنوان بخش دیگری از منابع تکمیل طرح‌های هفته دولت امسال در شهرستان قشم نام برد.

محمد حسینی توزیع خدمات در سراسر قشم را از امتیازات طرح‌های اهدایی امسال دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی به مردم این شهرستان در هفته دولت برشمرد و افزود: در بخش مرکزی ۳۱ پروژه، بخش شهاب تعداد ۴ طرح و در بخش حرای قشم هم ۱۲ پروژه افتتاح می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا