گردشگری

کارهای عقب مانده نیازمند اقدامات جهادی است/ارتقا اقتصاد جزیره با تردد بیشتر گردشگران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات انقلابی و جهادی به عنوان‌ مهمترین نیاز برای حل مشکلات و کارهای عقب مانده نام برد.

به گزارش پایگاه خبری “خبر قشم”، افشار فتح‌الهی در جلسه پایان نخستین سال از تفاهم‌نامه همکاری این سازمان با شهرداری شهر قشم که با حضور رئیس شورای اسلامی و شهردار شهر قشم برگزار شد، اظهار داشت: تمدید این تفاهم‌نامه با شهرداری‌های سطح شهرستان قشم موجب پیشرفت بیشتر امور و رضایت مردم جزیره خواهد شد و ما مصمم به حل مشکلات دیرینه نهاد شهرداری‌ها با سازمان‌ منطقه آزاد هستیم.
وی با اشاره به هزینه ۱۰۰ میلیارد تومانی انجام شده توسط شهرداری قشم در یک سال گذشته، افزود: الگوی مثبت تفاهم‌نامه دوجانبه با شهرداری‌ها نقش ارزشمندی در ارتقای خدمات شهری داشته است.
مدیرعامل سازمان‌منطقه آزاد قشم یادآور شد: کار عقب مانده در کشور به حدی است که هر آدم علافمند به کار می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات را حل و فصل کند.
فتح‌الهی تصریح کرد: اگر هدف ما خدمت بی منت به مردم و رضایت خدا باشد، همه مشکلات قابل حل است و با آنکه افراد مختلفی مخالف تفاهم‌نامه همکاری سازمان با شهرداری بودند اما با امضای آن خوشبختانه نتایج‌ مثبتی حاصل شد و امروز شاهد تمدید این تفاهم‌نامه هستیم.
وی از نارضایتی عده‌ای نسبت به تردد زیاد مسافران به قشم، بیان داشت: عده‌ای وقتی در جزیره تردد زیاد میشود ناراحت میشوند ولی ما میگوییم شلوغی بد نیست این که یکدفعه در طول چند روز حجم چند برابری وارد شهر میشود مطمئناً منجر به ترافیک میشود که از موضوع نباید نگران باشیم. در عوض باید نگران کمبودها باشیم و برای آنها برنامه ریزی کنیم که مردم با یک صف مناسب، خدمات خوب و محترمانه دریافت کنند. با زیباسازی منظر شهری و ایجاد زیرساخت‌های سفر باید شرایطی در قشم فراهم شود که در طول سال شاهد حضور پررنگ مسافران و گردشگران که به اقتصاد این جزیره کمک می‌کنند، باشیم.
فتح‌الهی همچنین تصربح کرد: تمام کارهای عمرانی از قبیل آسفالت معابر، رنگ‌آمیزی جداول، لکه‌گیری‌ها و … در قشم باید تا ۱۵ اسفند به اتمام برسد تا در زمان ورود انبوه میهمانان و گردشگران هیچ مشکلی نداشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا