مذهبی

قشم الگوی موفق اتحاد و همبستگی برای کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم الگوی موفق اتحاد و همبستگی میان مذاهب و قومیت‌های مختلف در سطح کشور است.

به گزارش پایگاه خبرقشم، افشار فتح الهی در دیدار با شیخ عبدالرئوف نحوی، مدیر مدرسه علوم دینی کمالیه و شیخ عبدالرحیم خطیبی، امام‌جمعه اهل سنت شهر قشم، اظهار کرد: اتحاد و همبستگی امروز قشم مدیون راهنمایی بزرگان و دلسوزان حاضر در جزیره است.

وی ادامه داد: در طول قرن‌های مختلف، ایران با حضور اقوام و مذاهب مختلف همواره توانسته یکپارچگی و انسجام ملی را حفظ کند و با دشمنان مقابله کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه میان اقوام و گروه‌های مختلف مذهبی و اجتماعی کشور هستند و در چنین شرایطی حفظ وحدت و اتحاد ملی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

شیخ عبدالرئوف نحوی، مدیر مدرسه دینی کمالیه قشم نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: حفظ وحدت و همبستگی میان مردم در جزیره قشم به‌واسطه فرهنگ اصیل دینی ساکنان آن همواره شرایط ویژه‌ای برخوردار بوده است.

بر اساس این گزارش، در ادامه افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه شیخ عبدالرئوف نحوی، مدیر مدرسه علوم دینی کمالیه و شیخ عبدالرحیم خطیبی، امام‌جمعه اهل سنت شهر قشم در مسجد، کتابخانه و بخش‌های مختلف مدرسه علوم دینی کمالیه بازدید کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا