آخرین خبرها

تقدیر اساتید دانشگاه های استان هرمزگان از عملکرد یک ساله سازمان منطقه آزاد قشم

جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان هرمزگان با انتشار نامه ای به آیت الله رییسی، رییس جمهوری از اقدامات و فعالیت های یک ساله سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبرقشم، جامعه دانشگاهی استان هرمزگان در این نامه انتصاب مدیران حادق و کارآمد در دولت انقلابی سیزدهم و همچنین اقدامات صورت گرفته جهت ایجاد زیرساخت ها برای رسیدن پیشرفت توام با عدالت را زمینه ساز پیشرفت و توسعه پایدار کشور دانسته اند.
اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان هرمزگان در بخش دیگری از این نامه با اشاره به ویژگی های خاص و استراتژیک جزیره قشم از انتصاب افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیری شایسته، مومن، جهادی، مردمی و خواستار عدالت، قدردانی کردند.
دانشگاهیان استان هرمزگان همچنین اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته در مدیریت منطقه آزاد قشم بویژه جلوگیری از فروش زمین و بازگرداندن بیش از ۵۰۰ هکتار از اراضی جزیره قشم به ارزش بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال به بیت المال را اقدامی ارزشمند جهت احقاق حقوق مردمی برپایه عدل دانستند.
اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان هرمزگان در بخش پایانی این نامه از اقدامات و فعالیت های مردمی و ضد فساد مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم در یک سال گذشته تقدیر نمودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا