اجتماعیاخبار مهم

تسهیل ازدواج با افتتاح باغ تالار شهرداری قشم

رئیس شورای اسلامی شهر قشم از باغ تالار شهرداری به عنوان فضایی مناسب برای برپایی امر مهم ازدواج آسان نام برد.
حبیب بازماندگان در حاشیه مراسم افتتاح این‌ مجموعه در گفت وگو با خبرنگار خبر قشم، اظهار داشت: این باغ تالار در بیش از ۴ هزار متر مربع با هدف گسترش سنت حسنه ازدواج آسان برای جوانان ساخته شده است.

وی ادانه داد: فضای باغ تالار شهر قشم پیش از این در اختیار شورای شهر و شهرداری این شهر قرار داشت که با انتقال این دو نهاد به ساختمان جدید و با صرف یک‌ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه، به فرصت مناسبی در زمینه برپایی آئین‌های مختلف به ویژه ازدواج آسان جوانان تبدیل شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر قشم گفت: در این‌مجموعه امکان‌ پذیرایی از ۴۰۰ میهمان طراحی و اجرا شده و آتلیه عکاسی بسیار خوبی هم برای عکس و فیلم از مراسم در این باغ تالار ساخته شده است.

به گفته بازماندگان، برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌های پیش و بعد از ازدواج و همچنین کلاس‌های درسی در سطح‌ مدارس و دانشگاهی هم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این باغ‌تالار است که در فاز دوم اجرا می‌شود.
شایان ذکر است؛ همایش شهر در مسیر پیشرفت با همت شورای اسلامی و شهرداری شهر قشم با حضور ۴۸ شهردار و اعضای ۴۸ شورای شهر استان هرمزگان و چند میهمان کشوری به مدت دو روز در روزهای ۱۱ و ۱۲ آبان ماه در سالن همایش‌های شهرداری شهر قشم برگزار شد.

توجه: عکس اول تزیینی است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا