اجتماعیاخبار مهم

اراده دولت مردمی برای حل مشکلات مردم قشم جدی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اراده جدی برای حل مشکلات انباشت شده از سال های گذشته جزیره قشم وجود دارد و با همراهی جامعه محلی و مسئولان شهرستان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک شاهد رفع برخی مشکلات اساسی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبرقشم، افشار فتح الهی در دیدار مردمی با مردم شهر رمکان، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات امروز جزیره قشم ریشه در تصمیمات و مدیریت های گذشته دارد که خوشبختانه در دولت مردم آیت الله رییسی اراده جدی برای حل مسائل مردم وجود دارد.

وی از رمکان به عنوان یک شهر قرآنی در جزیره زیبای قشم یاد کرد و افزود: باید با برنامه ریزی دقیق همزمان با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی برای بهبود وضعیت اقتصادی و توسعه متوازن و پایدار در این شهر تلاش کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پیرامون اجرای طرح مسکن جوانان قشم نیز گفت: این طرح با هدف رفع مشکل مسکن در سطح جزیره با اولویت روستاها فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون کلنگ آغاز آن برای ۲۵ روستا به زمین خورده و فعالیت در سایر روستاها نیز در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.
به گفته فتح الهی؛ پس از اتمام روستاها نوبت به اجرای این طرح در شهرهای جزیره قشم می رسد، علاوه بر این اصلاح و رفع برخی ایرادات موجود در طراحی اولیه طرح مسکن جوانان قشم نیز در حال انجام است.
وی ادامه داد: برای ثبت نام مجدد از متقاضیان مسکن جوانان جزیره قشم نیز برنامه ریزی صورت گرفته و پس از اتمام مرحله نخست اجرای این طرح، شاهد اجرای مراحل بعدی آن خواهیم بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات شایسته به مردم، رفع مشکلات اساسی و بهبود کیفیت زندگی ساکنان جزیره قشم مهمترین اولویت از اجرای طرح های مختلف توسط سازمان منطقه آزاد قشم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا