ورزشی

کسب 13 مدال توسط دختران کاراته کای قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از کسب ۱۱ مدال طلا و ۲ مدال نقره توسط دختران قهرمان تیم نبرد ستارگان این سازمان در مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته دختران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، حجت‌الاسلام سعید آخوندی اظهار داشت: این مسابقات با حضور۶۰۰ شرکت کننده از کشورهای ایران، ارمنستان، ترکیه، عراق، لبنان، افغانستان برگزار شد و تیم ایران رتبه اول را کسب کرد.

وی ادامه داد: در این مسابقات ۱۳ کاراته‌کا به مربیگری خانم دادآفرید، خوش درخشیدند و موفق به کسب مدال طلا شدند.

به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، تیم نبرد ستارگان منطقه آزاد قشم پس از کسب این موفقیت و بازگشت به جزیره مورد استقبال و قدردانی رسمی مسوولین سازمان قرار گرفت.

دختران کاراته کای قشمی در مسابقات بین‌المللی ۱۳ مدال کسب کردند

حجت‌الاسلام آخوندی ادامه داد: در این مسابقات هدی خنجی قشمی و ترنم فاضلی موفق به کسب مدال نقره شدند.

وی توضیح داد: راحیل صالحی، احلام صادقی، یسرا قادری، محیا عبدلی، مریم نظری، سیده عایشه رضادوست، اوینا ایلانی، ویونا ایلانی، نیلرام مقیمیان، سیده مریم رضادوست و مهین زاهدی نیز ورزشکارانی بودند که مدال طلا به دست آوردند.

مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته (wkfb) با شرکت بیش از هزار و ۵۰۰ شرکت کننده در بخش مردان و زنان به میزبانی اهواز انجام شد.

این رقابت ها از روز پنجشنبه ۲۸ مهر در اهواز آغاز و روز جمعه ۲۹ مهر به پایان رسید که تیم ایران با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم های افغانستان و عراق نیز در این مسابقات عنوان‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در این رقابت ها ورزشکارانی از ۳۰ کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و مسابقات در بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا