آموزشیاجتماعی

مدرسه ابتدایی هوشمند پاسارگاد در روستای زینبی افتتاح شد

مدرسه ابتدایی هوشمند هفت کلاسه پاسارگاد با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیر مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، امام جمعه شهرستان قشم، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس و جمعی دیگر از مسئولان اجرایی استان هرمزگان و شهرستان قشم در روستای زینبی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، افشار فتح الهی در آیین افتتاح این مدرسه، اظهار داشت: مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و افتتاح این مدرسه یکی از بهترین اتفاقات در حوزه آموزش برای ساکنان جزیره قشم است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: ساخت مدرسه ابتدایی هوشمند در این منطقه اقدام شایسته ای بود که مجموعه انرژی گستر پاسارگاد در راستای مسوولیت اجتماعی خود اجرایی کرد.
وی با اشاره به اهمیت حوزه آموزش و پرورش در سیاست گذاری های منطقه آزاد قشم، افزود: رفع مشکلات موجود و برنامه ریزی برای تقویت تجهیزات لازم برای بهبود وضعیت آموزش و پرورش جزیره در اولویت برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد و امیدواریم با همکاری سایر مجموعه ها شاهد پیشرفت و بهبود این وضعیت باشیم.
امام جمعه شهرستان قشم نیز در این مراسم اظهار داشت: انجام مسوولیت اجتماعی توسط مجموعه های اقتصادی به رفع محرومیت در مناطق مختلف کمک می‌کند.
حجت الاسلام غلامرضا حاجبی تصریح کرد: می توان با هدف گذاری دقیق ضمن رفع نیاز حوزه های آموزشی و اجتماعی شاهد زمینه سازی برای رشد جامعه محلی و ایجاد امیدواری در میان مردم باشیم.
شیخ عبدالرحیم خطیبی، امام جمعه اهل سنت قشم نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد تا این پروژه تبدیل به الگویی برای اجرای پروژه های مسوولیت اجتماعی شرکت های اقتصادی در حوزه آموزش و پرورش که سرمایه گذاری برای آینده کشور است، باشیم.
احمد مرادی، نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: از سال های دور در سرانه فضای فیزیکی آموزش جزیره قشم محرومیت هایی وجود داشت که امیدواریم با اجرای چنین پروژه هایی شاهد رفع این مسائل در جزیره قشم باشیم.
مدیرعامل بانک پاسارگاد نیز در این آیین اظهار داشت: مجموعه انرژی گستر پاسارگاد در جزیره قشم در حوزه ساخت پالایشگاه، نیروگاه، اسکله نفتی و آب شیرین کن فعالیت می کند.
مجید قاسمی همچنین ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک علاوه بر فاز دوم پالایشگاه نفت سنگین بهین پالایش مجموعه پالایشگاهی جدیدی در جزیره قشم پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت نفت طراحی و اجرایی شود.
براساس این گزارش، مدرسه هوشمند پاسارگاد دارای هفت کلاس، آزمایشگاه، کتابخانه، سالن اجتماعات و زمین های ورزشی فوتبال و بسکتبال در راستای مسوولیت اجتماعی توسط مجموعه انرژی گستر پاسارگاد در روستای زینبی افتتاح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا