سیاسی در آیین معارفه فرماندار جدید امام جمعه قشم تاکید کرد:

تحقق عدالت نیروی انسانی و استفاده از جوانان توانمند در واگذاری مسئولیت ها

امام جمعه قشم با اشاره به بیانیه گام دوم رهبری در بهره گیری از ظرفیت های جوان گفت: وقتی امام جامعه به جوانان امیدوار است ما باید امیدوارتر باشیم و در صورتی که صلاحیت دارند کار را به آنان بسپاریم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم؛ حجت الاسلام غلامرضا حاجبی با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است و هر کاری وقتی ارزش پیدا می کند که برای خدا و رضایت خلق خدا باشد مسئولیت را امری اعتباری بر شمرد که تاریخ انقضاء دارد و باید پس از مدتی به فرد دیگری سپرده شود. و اظهار کرد: آنچه به یادگار باقی می ماند خدماتی است که برای مردم و رضایت خداوند انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه مسئولیت ما تقویت اتحاد است و احساس اتحاد و همبستگی میان مردم نباید از بین برود گفت: بستر لازم برای توسعه همین اتحاد و یکپارچگی است و باید از موضع گیری ها که زمینه ساز ضعف می شود پرهیز کرد.
امام جمعه قشم با تاکید بر اینکه نیروی های ماندگار در قشم باید شناسایی شده و به کسانی که صلاحیت دارند کار سپرده شود بر تحقق عدالت نیروی انسانی تاکید کرد و افزود: باید کمک کنیم نیروهای خوب و علاقمند به نظام و انقلاب در قشم شناخته شوند.
وی با بیان اینکه رویش های مورد تاکید رهبری در گام دوم انقلاب همین جوان ها که دلبسته به نظامند و در مسیر انقلاب حرکت می کنند هستند تصریح کرد: باید این جوان ها شناخته شده و اگر صلاحیت دارند به کار گرفته شوند حتی اگر اختلاف سلیقه ای با ما داشته باشند زیرا اختلاف سلیقه از شروط ایمان نیست و قطعا ما به سمت کمال یافتگی انقلاب هستیم و در جایی که امام جمعه به جوانان امیدوار است ما باید امیدوارتر باشیم.
حجت الاسلام حاجبی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات به واسطه دشمنی خارجی است و برخی به دلیل خود تحریمی است خاطر نشان کرد: بسیاری از مشکلات ما در بین نهادها و دستگاه های داخلی است که با بررسسی فرماندار و یاری خداوند قابل حل است و باید تلاش کنیم تا از خودتحریمی ها بپرهیزیم.
گفتنی است، در مراسمی با حضور مشاور رییس و مدیرکل هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، نمایندگان هرمزگان، معاون سیاسی استانداری هرمزگان، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، امامان جمعه شیعه و اهل سنت قشم، محمد محمد حسینی تختی به عنوان فرماندار جدید شهرستان قشم معارفه و از خدمات علیرضا نصری در این سمت قدردانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا