اجتماعیاخبار مهم شهردار قشم خبرداد:

رویکردی بی سابقه در همکاری بین سازمان منطقه آزاد و نهادهای مستقر در قشم/ جزییات تفاهم نامه

شهردار قشم امضاء تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد با شورای شهر و شهرداری را یک رویکرد بی سابقه توصیف کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم؛ شهردار قشم در آیین امضاء تفاهم نامه همکاری با شهرداری و شورای شهر قشم این تفاهم نامه را یک رویداد بی سابقه در طی 30 سال گذشته در حوزه همکاری های سازمان منطقه آزاد قشم و نهادهای مستقر در جزیره عنوان کرد.
وی افزود: این تفاهم نامه طی 30 ساله گذشته و از زمان تاسیس منطقه آزاد قشم بی سابقه بوده و نشان از رویکرد مردمی سازمان منطقه آزاد قشم در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جزیره نشینان دارد.
میردادی تاکید کرد: با انعقاد این تفاهم نامه اتفاقات مبارکی در سطح جزیره در راستای تعیین تکلیف بافت قدیم شهر صورت خواهد گرفت. وی همچنین اظهار امیدواری کرد با انعقاد تفاهم نامه در آینده نزدیک صدور اسناد مالکیت در بافت قدیم اجرایی گردد.
افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم نیز امضاء این تفاهم نامه اغاز فصل جدیدی از همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و دستگاه های مستقر در جزیره عنوان و اظهار امیدواری این همکاری ها منشاء خیر و برکت برای ساکنان جزیره قشم باشد.
این تفاهم نامه در راستای جلوگیری از دوگانگی در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به ویژه در حوزه مرتبط با وظایف شهری در محدوده بافت قدیم قشم منعقد شده است که به موجب آن شهرداری قشم در چارچوب وظایف قانونی خود نسبت به صدور پروانه کسب و پیشه و نیز پروانه ساختمانی، مجوز تعمیر و پایان کارمطابق با ضوابط و کاربری های طرح تفضیلیِ مصوب در محدوده تعیین شده در مقابل دریافت عوارض اقدام می نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا