آخرین خبرها

پلمب ۱۵۳ واحد صنفی در قشم تا پایان آبان امسال

مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم گفت: در سال جاری و تا پایان آبان‌ماه، ۱۵۳ واحد صنفی در قشم پلمب شد که از این تعداد ۷۸ مورد مربوط به واحدهای تهیه و توزیع غذا و ۷۵ مورد مربوط به سایر اصناف و مکان‌های عمومی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر قشم، دکتر حمیدرضا بهزادی افزود: همچنین در این مدت تعداد ۳۹ هزار و ۶۶۷ بازرسی در قشم توسط واحد سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان قشم انجام شده که ۲۴ هزارو ۷۵۶ مورد از آن‌ها مربوط به واحدهای تهیه و توزیع غذا است.

وی ادامه داد: در این بازدیدها ۳۸۰ مورد اخطاریه برای مراکز تهیه و توزیع غذا و ۲۵۸ مورد اخطاریه برای سایر اصناف و اماکن عمومی صادر شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم تصریح کرد: با توجه به آغاز فصل گردشگری در قشم این بازدیدها با شدت بیشتری انجام می‌شود و با واحدهای صنفی متخلف به ویژه در موضوع سلامت مردم برخورد جدی می‌شود.

وی تاکید کرد: با وجود تزریق واکسن به بیشتر  افراد جامعه و با توجه به شیوع سویه جدید کرونا در دنیا، شهروندان و مسافران با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سلامتی خود، خانواده و جامعه را تضمین کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا