اخبار مهم
موضوعات داغ
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

شفافیت و امکان مدیریت اراضی با تعیین تکلیف اسناد رفسنجان فراهم می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه با حضور رییس سازمان ثبت اسناد شهرستان قشم بر ضرورت تعیین تکلیف و ساماندهی وضعیت اسناد رفسنجان در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، علی درویش پور در این جلسه که جمعی از معاونان و مدیران سازمان حضور داشتند؛ اعلام کرد: نگاه کارشناسی و تخصصی با همکاری بخش های مختلف از عواملی است که می تواند موجب به نتیجه رسیدن این موضوع باشد.
درویش پور تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع زمین امیدوار هستیم که تعیین تکلیف اسناد رفسنجان در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط برای ایجاد شفافیت، امکان مدیریت زمین و حفظ سرمایه ها و ظرفیت های موجود فراهم شود.
وی همچنین تاکید کرد: با تثبیت مالکیت دولت و سازمان منطقه آزاد قشم، ضمن ایجاد شفافیت، امکان مدیریت زمین در این منطقه به صورت یکپارچه فراهم می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه دستورات ویژه ای درخصوص تشکیل کارگروهی جهت تعیین تکلیف و ساماندهی وضعیت اسناد رفسنجان در کوتاه ترین زمان ممکن صادر کرد.

لازم به ذکر است بیش از ۷ هزار سند در منطقه آزاد قشم داشته (https://snn.ir/fa/news/927121) که حدود اربعه این اسناد مشخص نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا