ورزشی

قشم قهرمان جام فوتسال جزایر شد

تیم فوتسال جزیره قشم (بخش شهاب) با شکست دادن تیم فوتسال هرمز در فینال مسابقات جام جزایر بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستاد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم جلیل حق گویان مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم با اعلام این خبر گفت: در بازی رده بندی این مسابقات نیز تیم فوتسال جزیره لارک با پیروزی بر تیم فوتسال جزیره هنگام به مقام سوم این مسابقات دست یافت.
وی با تشریح کل نتایج بازی های این مسابقات افزود: در بازی اول تیم های جزیره لارک و جزیره هرمز به مصاف هم رفتند که تیم هرمز موفق شد در ضربات پنالتی تیم لارک را با نتیجه دو بر یک شکست دهد و به فینال راه پیدا کند
به گفته وی در دیگر بازی این مسابقات نیز تیم جزیره قشم موفق شد تیم جزیره هنگام را با نتیجه چهار بر صفر از پیش رو بردارد و فینالیست این مسابقات شود.
حق گویان تصریح کرد: در بازی رده بندی هم تیم جزیره لارک موفق شد تیم جزیره هنگام را با نتیجه پنج برسه شکست دهد و بر سکوی سوم این مسابقات بایستد.
مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم نتیجه بازی فینال این مسابقات را هم که بین دو تیم جزیره قشم و جزیره هرمز برگزار شد سه بر دو به نفع جزیره قشم اعلام کرد و گفت: بهترین بازیکن این مسابقات هم « امین تلنگ » از تیم جزیره قشم و آقای گل مسابقات هم « محمد خواجه » از تیم جزیره لارک با 5 گل معرفی شدند.
گفتنی است دومین دوره مسابقات فوتسال جام جزایر منطقه آزادقشم با شرکت جزایرقشم، هنگام، لارک و هرمز در روزهای ۲۹و ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ در قشم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا