اخبار مهم امام جمعه قشم:

دولت در انتخاب استاندار محلی منطبق با شاخصه رییس جمهوری تعجیل کند

امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: زمان زیادی از استقرار دولت جدید گذشته و مردم هرمزگان خواستار تعجیل در انتخاب استاندار آشنا به استان، منطبق با شاخص های رییس جمهوری؛ دارای روحیه انقلابی، ارزشی و بسیجی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، حجت الاسلام والمسلمین امید درویشی در خطبه دوم نماز جمعه افزود: مشکلات آب و برق و محرومیت از امکانات اولیه زندگی در جزیره قشم بویژه منطقه غرب نشان می دهد که مسوولی در میان مردم حاضر نشده و از مشکلات آنان بی خبرند. او در عین حال از مسوولانی که خوب کار می کنند تشکر کرد.
خطیب جمعه شهرستان قشم در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی نیازمند مسوولان جهادی و مخلص و بسیجی هستیم که بیش از ظواهر شخصی به کار کردن و رفاه مردم توجه کند.
حجت الاسلام والمسلمین درویشی ادامه داد: تجربه دفاع مقدس راه غلبه بر مشکلات را به ما نشان می دهد.

او در همین زمینه افزود: بر اساس آمار، 43کشور بصورت مستقیم و بیش از 80 کشور غیر مستقیم، طی 8 سال علیه نظام جمهوری اسلامی جنگیدند و اتحاد، اخلاص و ایثار رزمندگان و مسوولان موجب پیروزی کشور و بیرون راندن دشمن متجاوز شد.

امام جمعه موقت شهرستان قشم با انتقاد از فرصت سوزی های 8 سال گذشته اضافه کرد: رییس دولت سابق ساعت ها برای رسیدگی به ظاهر و آراسته کردن خود وقت می گذاشت اما دیگر دوره این تفکر و علاقه به دیده شدن و در صف اول قرار گرفتن گذشته و امروز رییس ارزشی دولت سیزدهم با برنامه ریزی درست امید را در دل ها زنده نموده و مدیران فقط در صف اول مبارزه است که باید از هم پیش بیفتند.

خطیب جمعه شهرستان قشم همچنین با یادآوری مناسبت بازگشایی مدارسگ ضمن قدردانی از خدمات معلمان و اولیا آموزش و پرورش در برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های مجازی برای آموزش دانش آموزان، تصریح کرد: آموزش حضوری، موفقیت تحصیلی را تکمیل می کند.
او همچنین به برگزاری جشن شور عاطفه ها اشاره و تاکید کرد: کمک به رفع مشکلات دانش آموزان به عنوان کسانی که مناصب آینده مدیریتی کشور را بدست می گیرند ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین امید درویشی از برنامه ریزی خوب دولت برای شرکت مردم در آیین پیاده روی روز اربعین قدردانی کرد و متذکر شد؛ با برنامه ریزی بهتر امکان حضور تعداد بیشتری از هموطنان در کربلا فراهم می شد.
دعوت از مردم برای وقف بخشی هر چند کوچک از اموال خود و تبریک روز نیروی انتظامی و تقدیر از مجاهدت های آنان در برپایی نظم و امنیت زمینی و دریایی از دیگر نکات قابل ذکر در خطبه های امام جمعه موقت شهرستان قشم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا