آخرین خبرها

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مناطق آزاد منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی شیخ زاده به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این دبیرخانه منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از فرینا، با حکم حمید مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مرتضی شیخ زاده سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این دبیرخانه شد.

مومنی در این حکم آورده است: نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب می شوید.

امید است با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»؛ با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر، خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف سند راهبردی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی واجرای سیاست های شورای عالی موفق باشید.

مرتضی شیخ زاده پیش از این مسئولیت سرپرستی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم را برعهده داشت.

پیش از این درنا کسرایی مسئولیت روابط عمومی دبیرخانه را برعهده داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا