آخرین خبرها

تجلیل مسؤولان محلی قشم از عملکرد مومنی در منطقه آزاد قشم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، مسوولان جزیره قشم در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم، کارنامه «حمیدرضا مومنی» مدیرعامل سابق را مطلوب و ستودنی ارزیابی کردند.

پروژه‌های نیمه تمام قشم تا پایان دولت به سرانجام برسد

حجت‌الاسلام میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در این آیین اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد قشم در تلاش‌ خالصانه برای پیشبرد امور عمرانی، فرهنگی، مذهبی، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان سنگ تمام گذاشته است.

وی افزود: اقدامات صورت گرفته جهت عمل به مسوولیت دینی و اجتماعی در کنار نگاه به پیشرفت همه جانبه جزیره قشم ستودنی ارزیابی می‌شود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: طرح‌های نیمه تمام جزیره قشم باید با حمایت جدی مسوولان پیش از اتمام دولت به سرانجام برسد تا عمران و آبادانی جزیره بیش از پیش تجلی یابد.

حجت‌الاسلام تارم خاطرنشان کرد: به طور کلی ارزیابی ما از عملکرد «حمیدرضا مومنی» در سمت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم، مثبت است.

حل مشکل آب شرب مناطق محروم قشم نیازمند همت است

شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم نیز گفت: «مومنی» شخصیتی تعامل‌گرا است که از مجرای تعامل با جامعه محلی توانست توسعه متوازن و ایجاد زیرساخت‌های توسعه‌ای و گردشگری را تا حد قابل قبولی محقق کند.

وی تحول رو به رشد جزیره قشم را از مهمترین دستاوردهای مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد قشم برشمرد و افزود: قفل‌های زیادی با وجود ایشان گشوده شد و انتظار است مدیرعامل جدید نیز همین رویکرد را تداوم بخشد.

امام جمعه اهل سنت قشم سنگین کردن کفه ترازو در مناطق محروم را از مهمترین محورهای مورد تاکید رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: متاسفانه معضلکمبود آب شرب در برخی مناطق محروم قشم همچنان به طور کامل حل نشده که باید مورد اهتمام قرار بگیرد.

اتحاد رمز توسعه پایدار قشم است

علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم نیز اظهار کرد: «مومنی» دستاوردهای ارزنده‌ای و ماندگاری را از خود در حوزه زیرساختی جزیره قشم به جای گذاشته است.

وی افزود: اخلاص در کار برای رضای خدا و وحدت و همدلی را می‌توان دو مولفه تمایز کار در نظام جمهوری اسلامی با سایر نظام‌ها برشمرد.

فرمانداری شهرستان قشم تصریح کرد: با وجود تحریم‌ و جنگ تمام عیار اقتصادی، شاخص‌ها در جزیره قشم رو به پیشرفت است و در سایه تفاهم و همکاری گره‌های بسیاری در بخش‌های زیربنایی همچون آب، برق، راه و مبلمان شهری و روستایی گشوده شده است.

نصری خاطرنشان کرد: هر کجا با وحدت و همدلی به پیش رفته‌ایم نقطه پیشرفت و توسعه بوده که از این رو می‌توان این مهم را رمز توسعه پایدار در جزیره قشم به شمار آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا