آخرین خبرهاگردشگری هم زمان با روز پنجم هفته گردشگری با شعار « گردشگري، منابع آبي » در منطقه آزاد قشم برگزار شد؛

جشنواره سنگ‌نوردی بر صخره‌های دريايي ( Deep Water )

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنواره سنگ‌نوردی بر صخره‌های دريايي ( Deep Water) با هدف توسعه گردشگری ورزشی و هیجانی، هم زمان با روز پنجم هفته گردشگری با شعار « گردشگري، منابع آبي » خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی  با اشاره به وجود ظرفیت های ارزنده ای در جزیره قشم که تاکنون مغفول مانده، اظهار داشت: وجود سواحل صخره ای و ماسه ای بکر در اطراف این جزیره زیبا با قابلیت های گوناگونی همراه است که تنها جنبه گردشگری طبیعی آن مد نظر قرار گرفته است.
وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این جشنواره، معرفی سنگ‌نوردی بر صخره‌های دريايي ( Deep Water) ، کالوِنچِر(تلفیق اَدوِنچِر و کالچِر)، نیچرفرند و استارت آپ DPL است تا جوانب دیگر قابلیت و توسعه گردشگری هیجانی در جزیره نیز دیده شود.
به گفته امری کاظمی، این جشنواره همچنین با امکان سنجی توانمندی های جزیره قشم، کشف استعدادهای جدید در این منطقه و معرفی این ظرفیت به مردم کشور و جهان، ما را برای برگزاری جشنواره بازی های هیجانی بزرگ تری در زمستان آماده خواهد کرد.
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی منطقه آزاد قشم از برپایی این جشنواره در آب‌های پيرامون جزيره هنگام خبر داد و گفت: صنعت گردشگری، حوزه های مختلفی دارد که جزیره قشم در تک تک این حوزه ها، حرفی برای گفتن داشته و حیف است که این توانمندی ها مغفول بماند.
گفتنی است، جشنواره سنگ‌نوردی بر صخره‌های دريايي ( Deep Water) ) با همکاری مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی منطقه آزاد قشم، استارت آپ DPL و هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم امروز پنجشنبه 9 مهرماه در آب های پیرامون جزیره هنگام برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا