آخرین خبرهاورزشی

نماینده منطقه آزاد قشم نفر برتر مسابقات اسنوکر استان هرمزگان شد

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در پایان رقابت های بیلیارد باشگاه های استان هرمزگان که با شرکت 20 ورزشکار برگزار و در پایان احمد مزاهدی ورزشکار قشمی در بخش انفرادی موفق به کسب عنوان اول شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرآنلاین،  جلیل حقگویان با بیان این مطلب، اظهار کرد: این مسابقات در روزهای 20 و 21 شهریورماه (پنجشنبه و جمعه) به میزبانی شهر بندرعباس و در باشگاه بیلیارد آیت این شهر برگزار شد.
وی ادامه داد: احمد مزاهدی، صهیب ملاحی، عبدالکریم رستمی و وهیب نیکبخش چهار ورزشکار قشمی بودند که به نمایندگی از هیات بولینگ و بیلیارد سازمان منطقه آزاد قشم در مسابقات رشته اسنوکر آزاد شرکت کردند.
مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم افزود: ورزشکاران خوبی در جزیره قشم در ورزش بیلیارد فعالیت دارند و امیدوار هستیم فعالیت جدی و منسجم ورزشکاران این رشته در آینده ای نه چندان دور، درخشش ورزشکاران این جزیره در مسابقات ملی و عرصه های بین المللی را شاهد باشیم.
به گفته حقگویان؛ باید قدم به قدم سطح رشته ورزشی بیلیارد را در منطقه آزاد قشم بالا ببریم و امیدوارم بتوانیم با همدلی و مشارکت خانواده ها، آینده درخشانی را در این رشته ورزشی رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا