آخرین خبرهااجتماعیاقتصادی

قطار افتتاح‌ها در هرمزگان به حرکت درآمد / پروژه‌های هفته دولت در‌حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی بهره‌برداری شد

در نخستین روز هفته دولت، پروژه‌های شهرستان‌های حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی از طریق ارتباط تصویری با استاندار هرمزگان، به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم ،در نخستین روز هفته دولت، پروژه‌های شهرستان‌های حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی از طریق ارتباط تصویری با استاندار هرمزگان، به بهره‌برداری رسیدند. 

افتتاح 34 پروژه در شهرستان حاجی‌آباد از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با استاندار هرمزگان و با حضور سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان انجام شد.

تقاطع غیرهمسطح گهکم، به نمایندگی از این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسید و پایگاه امداد جاده‌ای تنگ زاغ، احداث راه روستایی نیزار، احداث گلخانه و دانه بندی سنگ و پودر کربنات کلسیم نیز دیگر طرح‌هایی بودند که در شهرستان حاجی‌آباد، به بهره‌برداری رسیدند.

در ادامه نیز 29 پروژه شهرستان قشم از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با استاندار هرمزگان و با حضور دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، افتتاح شدند.

مدرسه 12 کلاسه شهر درگهان به نمایندگی از این طرح‌ها، به بهره‌برداری رسید و طرح های دیگری در حوزه آموزشی، ورزشی، امدادی و گردشگری و نیز در شهرستان قشم، به بهره‌برداری رسیدند.

همچنین دو پروژه رمپ شناور فلزی برای پهلوگیری شناورهای مسافری، تجاری و تفریحی و منازل مسکونی پزشکان در شهرستان ابوموسی نیز در این روز، به صورت ارتباط تصویری با استاندار هرمزگان، افتتاح شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا