آخرین خبرهااجتماعیاقتصادی

تأکید مسؤولان سازمان منطقه آزاد قشم بر احقاق حقوق کارگران

جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با برگزاری نشستی فوق‌العاده با تذکر جدی خواستار تسریع فرآیند پرداخت حقوق پاکبانان و کارگران فضای سبز منطقه آزاد قشم توسط شرکت تعاونی کارکنان این سازمان شدند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، در پی برگزاری تجمع اعتراضی تعدادی از پاکبانان و کارگران فضای سبز، جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با تشکیل جلسه‌ای فوق‌العاده خواستار تسریع حل این مشکل با توجه به پرداخت‌های به موقع مربوط به حقوق این قشر زحمتکش توسط منطقه آزاد قشم شدند.

حاضرین در این جلسه با اشاره به پرداخت‌های مرتب به شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان پیمانکار تحت قرارداد این سازمان، بر تسریع روند پرداخت حقوق و حق الزحمه نیروهای خدمات شهری این سازمان تاکید کردند.

در این جلسه با اشاره به اولویت در پرداخت حقوق به موقع و توجه ویژه به این قشر زحمتکش جامعه تذکر لازم و جدی از سوی مدیر خدمات شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم به پیمانکار فضای سبز داده شد.

معاونین و مدیران حاضر در این جلسه همچنین پیشنهاد دادند تا نمایندگانی از جانب کارگران برای پیگیری مطالبات این قشر زحمتکش انتخاب و معرفی شوند تا پس از این مطالبات کارگران به شیوه‌ای صحیح مطرح شده و در چارچوب قوانین پیگیری شود.

مدیر شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این جلسه اعلام کرد که حقوق تیرماه کارگران، امروز به بانک عامل تحویل داده شده و طی ۲۴ ساعت آینده به حساب آنان واریز خواهد شد و همچنین پرداخت معوقات و مابه التفاوت حقوق کارگران فضای سبز نیز از ماه آینده آغاز می‌شود.

گفتنی است، این جلسه با حضور نریمان توکلی جویباری مدیر بازرسی، نظارت و بررسی شکایات و مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان، عابدین سعادت‌فر معاون توسعه مدیریت، ضرغام احمدوند مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی، حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل، حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان و عباس رنجبری مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا