آخرین خبرها در جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با مدیر امور درگهان این سازمان مطرح شد؛

گسترش دامنه فعالیت مدیریت امور درگهان با هدف خدمت رسانی به روستای طولا

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار پرسنل مجموعه مدیریت امور درگهان این سازمان تاکید کرد: گسترش دامنه فعالیت مدیریت امور درگهان با هدف خدمات رسانی و بهبود کیفیت زندگی ساکنان روستاهای جزیره صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در این جلسه که در محل دفتر امور طولا برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط و ترکیب جمعیتی ساکن در روستای طولا، نیازمند نگاهی آسیب شناسانه برای رفع مشکلات و کاهش آسیب های اجتماعی این منطقه هستیم.


وی ادامه داد: برای رفع نیازهای ساکنان بهسازی و ساماندهی وضعیت خیابان ها و محل های تردد در این روستا باید برنامه ریزی برای انجام اقدامات عمرانی و زیرساختی صورت بگیرد.


رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای رفع نیازهای ساکنان روستاهای جزیره، تصریح کرد: باید برنامه ای جامع براساس اولویت ها و نیازهای روستاهای جزیره تهیه و تدوین شود و فعالیت های عمرانی، اجتماعی و… در نقاط مختلف جزیره مطابق این برنامه اجرایی شود و به صورت مستمر گزارش آن ارائه شود.


مومنی در پایان با قدردانی از زحمات و تلاش های مدیریت امور درگهان ابراز امیدواری کرد که با به ثمر رسیدن طرح ها و پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و… در محدوده های شهر درگهان، جزایر ناز و سایر نقاط تحت نظر این مجموعه شاهد ارائه خدماتی بهتر و شایسته به گردشگران و ساکنان باشیم.


براساس این گزارش، در ابتدای این جلسه نیز امیر سلکی، مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم به ارائه گزارشی درباره فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختل عمرانی، گردشگری، خدمات شهری و سرمایه گذاری در راستای خدمات رسانی بهتر و بهبود وضعیت عمرانی و افزایش کیفیت زندگی ساکنان نقاط مختلف تحت نظر این مدیریت پرداخت.


گفتنی است در این جلسه حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سلکی مدیر امور درگهان، نریمان توکلی جویباری مشاور مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و همچنین جمعی از نیروهای مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا