آخرین خبرهااجتماعی

اعتماد عمومی از دستگاه قضایی در قشم افزایش یافته است

فرماندار قشم گفت: عملکرد مثبت دستگاه قضایی در قشم موجب رضایت مردم و افزایش اعتماد عمومی شده است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم درقشم ، علیرضا نصری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 یاران باوفایش، اظهار داشت: ورود دستگاه قضا برای حل مشکل سرریز شدن آب‌های جاری ناشی از بارش شدید باران از شهرک‌های مختلف شهر قشم به سمت بافت قدیمی که خسارات زیادی برای مردم این مناطق به همراه داشت، با قبال عمومی زیادی همراه شده است‌.

وی، اصلاح بافت فرسوده و ارائه خدمات در قالب ستاد بازآفرینی شهری را یکی از برنامه‌های دولت برای بهره‌مندی اقشار متوسط از خدمات شهری ذکر و ادامه داد: تعدد دستگاه‌های خدمت‌رسان در شهر قشم، موجب بروز اختلاف و معطل ماندن برنامه‌ها شده بود که با ورود دستگاه قضایی، ادامه کار در مسیر درست قرار گرفت.

فرماندار قشم در ادامه با اشاره با حادثه هفتم تیر بیان داشت: شهادت مظلومانه آیت‌الله بهشتی، ضربه سنگینی به نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران بود که دشمنان داخلی و خارجی با هدف براندازی نظام انجام دادند.

نصری با اشاره به شخصیت کم‌‌نظیر شهید بهشتی در مسند قوه قضائیه، افزود: او با علم فقه و مدیریت بسیار قوی علاوه بر اداره دستگاه قضا، در تصمیمات مهم کشوری هم‌ نقش بی‌بدیلی به عهده داشت. امام خمینی(ره) با شناختی که از این شهید بزرگوار داشت، از او به عنوان یک‌ ملت یاد کرد و به راستی توانایی‎های شهید بهشتی نیازمند چنین واژه‎ای بود که امام راحل در حق آن بزرگوار ادا کرد.

به گفته فرماندار قشم، امروز بیش از هر زمان دیگری به داشتن دستگاه قضائیه قوی با هدف احقاق حقوق مظلومان نیازمندیم و خوشبختانه مسئولان دستگاه قضا در قشم با اقدامات انقلابی خود در مبارزه جدی با مجرمین در حوزه‎های مختلف، با افزایش رضایت و اعتماد عمومی برخوردار هستند.

به گفته نصری، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قشم به عنوان دو جوان انقلابی با دانش و حامی مظلومان، کارنامه درخشانی از ارائه خدمات خود به جای گذاشته‌اند که شایسته تقدیر هستند. رسیدگی سریع و دقیق به پرونده‌ها در دوره کنونی دستگاه قضا در این‌ منطقه هم از دیگر امتیازات این نهاد بسیار مهم محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا