دسته‌بندی نشده

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از 5 پروژه و طرح شهری، عمرانی و گردشگری قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود ظهر روز سه شنبه از چند پروژه و طرح شهری، عمرانی و گردشگری منطقه آزاد قشم بازدید و از نزدیک روند اجرایی و موانع و مسایل آنها را مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم را برای تسریع و اصلاح برخی از آنها صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم حمیدرضا مومنی در این بازدیدها که معاون فنی و عمرانی  و برخی از مدیران سازمان وی را همراهی می کردند نخست در محل ورودی دو بلوار مشاهیر و هنگام در داخل شهر قشم حضور یافت و در خصوص چشم انداز، مبلمان و فضای سبز آنها مواردی را به مسئولان ذیربط یادآور شد.
براساس این گزارش کمپ پارک آفتاب 2 سومین ایستگاه بازدید های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از پروژه ها و طرح های عمرانی و گردشگری قشم بود .
این کمپ پارک در زمینی به مساحت 6.5 هکتار در ساحل جنوبی قشم در دست احداث است و طول مسیر دسترسی به  دریا آن در فاز دو 440 متر و در صورت ادامه در فاز یک 400متردر نظر گرفته شده است.  
همچنین متراژ آسفالت لاین اول این کمپ پارک 20هزار مترمربع، کفسازی آن 19هزار مترمربع، فضای سبز آن هشت هزار و 300مترمربع  و فضای بازی کودکان آن یک هزار و 500مترمربع پیش بینی شده  و برای فضاهای خدماتی رستوران ها افزون بر دو هزار و 100مترمربع و برای غواصی ها نیز یک هزار و 600مترمربع فضا در این کمپ پارک درنظر گرفته شده است.
بنا بر این گزارش فاز دوم پروژه سایت گردشگری جزایر ناز که تحت پوشش مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد است محل بعدی بازدیدهای حمیدرضا مومنی در روز سه شنبه بود. در این بازدید جانمایی طرح باند سایت پروازی و جزئیات اجرایی آن به طول یک هزار و 200متر در مورد بررسی قرار گرفت.
بنا بر این گزارش کمپ پارک ریگو نیز که تحت پوشش مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم است آخرین ایستگاه بازدیدهای امروز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بود که مسایل مربوط به فضای سبز آن شامل کاشت حدود 70 اصل درخت و 16 اصل نخل خرما بعلاوه اصلاح و نصب میله های پرچم و نظافت این کمپ پارک به اطلاع حمیدرضا مومنی رسانده شد.
گفتنی است در این بازدیدها نریمان توکلی جویباری مشاور و مدیرحوزه مدیرعامل ، محرم بهاروند معاون فنی و عمرانی، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی، احمد دیرستانی مدیر املاک و مستغلات، نورالله کرمی سرپرست مدیریت شهرسازی و معماری، تورج امانی مدیر تشریفات و امور نمایشگاه ها، حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم را همراهی می کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا