اجتماعیدسته‌بندی نشده

توزیع ۵۰۰ میلیون ریال کمک «مؤمنانه» در قشم

مدیر تشریفات سازمان منطقه آزا قشم از آغاز توزیع ۵۰۰ میلیون ریال کمک مؤمنانه در قالب ۳۰۰ بسته کمک معیشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، تورج امانی از آغاز مرحله دوم توزیع ۳۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س)، بانک گردشگری و سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

وی با بیان اینکه این طرح در راستای رزمایش کمک مومنانه جزیره قشم انجام می‌شود، افزود: ارزش هر بسته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است و مجموع ارزش ریالی این مرحله به ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

مدیر تشریفات سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح مشارکتی نیز ۲۵۰ بسته کمک معیشتی به ارزش ۵۵۰ میلیون ریال در جزیره قشم توزیع شد.

امانی ادامه داد: به طور کلی در این طرح ۵۵۰ بسته حمایتی شامل برنج، روغن، رب گوجه و حبوبات به ارزش ریالی یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال بین جامعه هدف توزیع شده است.

حجت‌الاسلام میثم تارم فرمانده قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه قشم نیز با تاکید بر لزوم توزیع بسته‌های حمایتی با حفظ کرامت انسانی جامعه هدف، خاطرنشان کرد: در مجموع تا کنون ۱۷ هزار و ۵۵۰ بسته حمایتی و ۲۵ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۳۹ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در شهرستان قشم تهیه و توزیع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا