آخرین خبرهااجتماعیدسته‌بندی نشده همزمان با ولادت امام حسن مجتبي(ع) و آغاز دهه اکرام ایتام برگزار شد؛

منطقه آزاد قشم میزبان کودکان و نوجوانان تحت حمایت کمیته امداد

همزمان با میلاد دومين پيشواي بخشندگان عالم حضرت امام حسن مجتبي(ع) و آغاز دهه اکرام ایتام، منطقه آزاد قشم میزبان سفره افطار کودکان و نوجوانان تحت حمایت کمیته امداد امام خميني(ره) شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در این مراسم که با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان، مشاور و مدیرکل حوزه مدیر عامل، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیر امور اجتماعی و سلامت و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، جمعی از خانواده ها به همراه کودکان و نوجوانان بی سرپرست تحت حمایت کمیته امداد حضور داشتند.
در حال حاضر یک هزار کودک و نوجوان بی سرپرست در جزیره قشم وجود دارند که تحت نظر کمیته امام خمینی(ره) شهرستان قشم بوده و توسط نزدیک به دو هزار حامی، حمایت می شوند.
آغاز هفته اکرام ایتام، زمانی است برای تجلی دوباره مهر و عطوفت خالصانه در ماه ضیافت الهی با این کودکان و نوجوانان تا با دستگری از دیگران، وفاداری به سیره نبوی را به تصویر کشیده و با میزبان این ماه مبارک پیمانی دوباره ببندیم.
این مراسم با هدف جذب حامیان جدید برای کودکان و نوجوانانی که در سال جدید آماده ورود به مقاطع تحصیلی متفاوت می شوند، برگزار شد و در پایان، از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن اهدای هدایایی به مهمانان، سبدهای غذایی نیز بین خانواده‌های نیازمند توزیع گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا