آخرین خبرهااجتماعیدسته‌بندی نشده

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز جهانی کارگر

“کارگران قهرمانان جبهه کار و تولید در سال جهش تولید” رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی پیامی فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به مردم شریف جزیره قشم و جامعه کارگری این جزیره بخصوص کارگرانی که درمراکز و واحدهای تولیدی این منطقه اشتغال دارند، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم حمیدرضا مومنی  در این پیام کارگران را قهرمانان جبهه کار و تولید در هر جامعه خواند و با تاکید بر نقش بی بدیل جامعه کارگری در توسعه و پیشرفت جامعه، خواستارهمکاری، تعامل و هم افزایی آنها با جامعه کارفرمایی و دولت به عنوان سه ضلع مثلث تولید و توسعه در کشور شد.
متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
روز جهانی کارگر، فرصتی گرانبها برای تجلیل و قدردانی از جامعه عزیز کارگری است تا از این طریق مردم و مسئولان با زحمات طاقت فرسا و فداکاری های کارگران شریف از یک طرف و دغدغه ها و مشکلات آنها از طرف دیگر آشنا شوند.
بخش بزرگی از جامعه کار و تولید را درهرجامعه کسانی تشکیل می دهند که با تکیه بر بازوان شان و با ریختن عرق جبین خود چرخ های تولید را می چرخانند تا نوای دل انگیز تولید در کارخانه ها، واحدهای تولیدی و کارگاه های کوچک طنین انداز شود.
کارگران عزیز ایران اسلامی امروز با اراده ای قوی و روحیه خستگی ناپذیر برای کسب روزی حلال تلاش  می کنند و در سایه تلاش این عزیزان و همکاری و هم افزایی آنها با جامعه کارفرمایی و دولت به عنوان نقطه وصل این دو جامعه شریف “استقلال” و “خودکفایی” درهمه عرصه‌ها معنا و مفهوم عینی به خود می گیرد.
ما بر این باورهستیم که استقلال اقتصادی کشورحاصل نخواهد شد مگر اینکه جامعه کارگری به عنوان موتور محرکه تولید و توسعه به جایگاه و منزلت واقعی خود دست پیدا کند و دست در دست جامعه کارفرمایی و دولت یک دل و متحد برای ساختن ایرانی آباد و پیشرفته تلاش نماید.
تحقق آرمان‌های بزرگ کشوراسلامی ما جز با ارج نهادن به تلاش ها و ایده های خلاق کارگران عزیز در جای جای میهن عزیز ما، میسر و مقدور نیست، لذا درسالی که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است، برای عینیت بخشیدن به این شعار باید همه بکوشیم زمینه  رشد و ارتقاء کیفیت کار کارگران را فراهم بیاوریم و از طرف دیگر خود کارگران عزیز نیز با درک شرایط جامعه امروز، روز به روز به آگاهی، دانش و مهارت های خود بیافزایند.  
سازمان منطقه آزاد قشم که درسال های گذشته برای توسعه صنایع مختلف بخصوص صنعت گردشگری و رونق اقتصادی کشورعزیزمان تلاش های زیادی کرده است، درهمه این تلاش ها به نقش هوشمندانه و هدفمند همه کارگران عزیز شاغل در واحدهای صنعتی و تجاری مستقر در جزیره قشم متکی بوده است.
اینجانب با تبریک  روز کارگر به همه کارگران عزیز و خانواده های محترم شان درجای جای جزیره قشم و همه پویندگان عرصه های تولید و سازندگی در این جزیره، ضمن ارج نهادن به تلاش های خستگی ناپذیر این عزیزان، سلامت، بهروزی و توفیق روز افزون همه کارگران را از درگاه خداوند متعال آرزو می کنم.


حمید رضا مومنی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا