آخرین خبرها

اهدای ۲ دستگاه وَن به مدارس شهاب و حرا قشم/ فرزندانی که کار خیر را از پدر به ارث برده‌اند

مدیر آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم گفت: فرزندان خیر مدرسه‌ساز مرحوم «رستمانی» ۲ دستگاه خودروی وَن را به منظور ایاب و ذهاب دانش آموزان به ارزش ۲۰ میلیارد ریال اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از فارس، سیدمسلم دریانورد از اهدای ۲ دستگاه خودروی سواری هایس(وَن) به مدارس منطقه شهاب و حرا شهرستان قشم خبر داد.

وی افزود: این اقدام خداپسندانه توسط فرزندان مرحوم «رستمانی» که در زمان حیاتش دبیرستان 8 کلاسه‌ای را در شهر طبل تاسیس کرده بود، انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم تصریح کرد: این خودروها دارای ۱۳ صندلی هستند و در مجموع به ارزش ۲۰ میلیارد ریال توسط فرزندان خیر خریداری و اهدا شد.

دریانورد ادامه داد: هزینه بیمه و عوارض گمرکی خودروها نیز ۲۵۰ میلیون ریال بوده که با رایزنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ۵۰ درصد تخفیف داده شد و ۵۰ درصد باقی مانده نیز توسط شیخ محمدعلی امینی پرداخت شد.

وی اضافه کرد: رضا صفایی دادستان عمومی و انقلاب قشم و موسی دادی‌زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان هم در فرآیند ترخیص خودروها نقش بسزایی داشته‌اند.

مدیر آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم گفت: با توجه به اینکه بخش شهاب و حرا در هرمزگان یکی از پر تعدادترین مدارس روستا مرکزی را به خود اختصاص داده هر ساله در ایاب و ذهاب دانش آموزان به مشکل بر می خوردیم و با توجه به امکانات منطقه مجبور به استفاده از وانت بودیم.

دریانورد خاطرنشان کرد: امیدواریم خیرین محترم همچنان که در بحث خرید خودرو و ساخت و ساز و تجهیز مدارس پای کار باشند و با توجه به شرایط پیش آمده و لزوم آموزش مجازی در بحث تهیه تبلت دانش آموزی جهت جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان پیش قدم شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا